5
Best posts
لیست 350 فروم خارجی برای لینک سازیلیست 350 فروم خارجی برای لینک سازی خرید زمین ویلا در گیلانخرید زمین ویلا در گیلان افزونه های پر فروش اما نمایشی افزونه های پر فروش اما نمایشی افزایش سرعت سایت افزایش سرعت سایت در انتخاب رنگ دقت کنید در انتخاب رنگ دقت کنید ویروس توتالویروس توتال حل مشکل اینماد حل مشکل اینماد مالور کریپتو جکینگمالور کریپتو جکینگ رقابت کنیم نه تخریبرقابت کنیم نه تخریب دانلود سریال جزیره با لینک مستقیم (رایگان) تمام قسمت هادانلود سریال جزیره با لینک مستقیم (رایگان) تمام قسمت ها
Advertise In wardownloads
تبلیغات شما تبلیغات شما
رنک مث یا یواست سئو
رنک مث یا یواست سئو

تصمیم گیری بین رنک مث در مقابل یوست؟

مانند بسیاری از مردم ، من از Yoast به رنک مث تغییر کردم زیرا دارای ویژگی های بیشتری با نفخ کمتر است (این باعث شد وب سایت من کمی سریعتر وب سایت شود). و رنک مث رایگان است مگر اینکه تجزیه و تحلیل بخواهید.

اکثر افراد در گروه های فیس بوک نیز از رنک مث به عنوان افزونه SEO خود استفاده می کنند.

جادوگر تنظیم رنک مث ، انتقال تمام داده های SEO Yoast (از جمله تغییر مسیرها) به رنک مث را بسیار آسان کرد ، بدون اینکه نگران افت رتبه باشید. پس از اتمام ، من توانستم چندین افزونه را حذف کنم زیرا رنک مث شامل تغییر مسیرها ، SEO تصویر و طرح است.

رنک مث در حال حاضر برنامه وابسته ای ندارد ، بنابراین با گفتن اینکه یکی از دیگری بهتر است ، چیزی برای بدست آوردن وجود ندارد. اما وقتی صحبت از رنک مث در مقابل یوست می شود ، رنک مث بهتر است زیرا ویژگی های بیشتری با نفخ کمتر دارد. اگر آماده انجام تغییر هستید به اینجا بروید.

رنک مث ممکن است دارای مشکلات سازگاری با Oxygen Builder باشد ، بنابراین اگر از آن استفاده می کنید ، توصیه می کنم SEOPress را بررسی کنید.

رنک مث در مقابل Yoast SEO


چرا من به رنک مث تغییر کردم
رنک مث در مقابل یوست - ویژگی ها
رنک مث در مقابل یوست - سرعت
رنک مث در مقابل یوست - طرحواره
رنک مث در مقابل Yoast - SEO SEO
رنک مث در مقابل یوست - تجزیه و تحلیل
Rank Math vs Yoast - تغییر مسیر مدیر
رنک مث در مقابل یوست - بهینه سازی رسانه های اجتماعی
رنک مث در مقابل Yoast - پیشنهادات تکمیل خودکار Google
رنک مث در مقابل یوست - تجزیه و تحلیل محتوا
رنک مث در مقابل یوست - کلید واژه های چندگانه
رنک مث در مقابل یوست - نظرسنجی های فیس بوک
رنک مث در مقابل Yoast SEO Premium
چراغ سبز اهمیت چندانی ندارد (زیاد)
تغییر از Yoast به رنک مث


1. چرا من به رنک مث تغییر کردم

من در اوایل سال 2020 از Yoast SEO Premium به رنک مث تغییر کردم زیرا:


Yoast نفخ کرده است - یکی از کندترین افزونه های بارگیری در وب سایت من بود (می توانید با استفاده از افزونه Query Monitor یا New Relic کندترین افزونه ها را بررسی کنید).
Yoast تبلیغات زیادی دارد - شما باید افزونه Hide SEO Bloat را نصب کنید تا میزان باور نکردنی تبلیغات Yoast در داشبورد WP شما اضافه شود.
Yoast روش فوق العاده ای برای افزودن طرح نداشت - فراتر از طرح HowTo و FAQ ، من معتقدم که Yoast به شما اجازه نداده است که انواع طرح های دیگر (بررسی ، دستور العمل و غیره) را اضافه کنید. من شخصاً طرح در Yoast گیج کننده بود ، بنابراین از یک افزونه طرح دیگر استفاده کردم.
Yoast متن متنی را به تصاویر اضافه نمی کرد - شما باید هر بار که تصویری را به صفحه/پست اضافه می کردید افزونه SEO را نصب می کردید یا ویژگی های alt را به صورت دستی اضافه می کردید.
Yoast شما را مجبور به پرداخت هزینه مدیر تغییر مسیر کرد - با توجه به تعداد افزونه های هدایت رایگان ، شگفت انگیز است که چیز ساده ای در آن گنجانده نشده است.
Yoast Premium 89 دلار در سال ارزش نداشت - ویژگی های برتر حتی SEO را بهبود نمی بخشد. در عوض ، مواردی مانند بینش محتوا و پیشنهادات پیوند داخلی را در اختیار شما قرار می دهد که به هر حال هر فرد سئو مطلع باید از آنها استفاده نکند. شنیده می شد که پشتیبانی Yoast از نظر کمک های شخصی کم است.


2. رنک مث در مقابل Yoast - ویژگی ها

رنک مث دارای ویژگی های بیشتری نسبت به Yoast و Yoast SEO Premium است.

اکثر ویژگی های کلیدی در مقایسه Yoast با رنک مث من برجسته شده اند ، اما اگر می خواهید نگاهی عمیق به نحوه جمع آوری ویژگی های هر یک داشته باشید ، این جدول کامل است. رنک مث دارای چند ویژگی اضافی است که حتی با Yoast SEO Premium شامل ویژگی های خودکار عکس alt ، نشانه گذاری طرحواره پیشرفته تر ، تجزیه و تحلیل بهتر و البته نفخ کمتر است.

Rank-Math-vs-Yoast-Features

درست مانند Yoast ، رنک مث مبتنی بر ماژول است که می توانید ویژگی های فردی را فعال یا غیرفعال کنید.

Rank-Math-Modules

 

3. رنک مث در مقابل یوست - سرعت

قارچ پف کرده است.

وقتی New Relic and Query Monitor را برای یافتن افزونه های کند اجرا کردم ، Yoast یکی از کندترین ها بود.

در زمان نگارش این مقاله ، Yoast دارای 87.2 هزار خط کد در حالی که Rank Math دارای 51.3k است و اندازه زیپ افزونه Rank Math تقریباً 3 برابر کوچکتر است. از آنجا که من در مورد سرعت وردپرس وبلاگ دارم ، داشتن افزونه های سبک برای من بسیار مهم است و یکی از دلایل اصلی تصمیم به تغییر آن هستم.

Rank-Math-vs-Yoast-Speed

تبلیغات Yoast نیز بسیار مزاحم است.

برای حذف تبلیغات Yoast باید یک افزونه Hide SEO Bloat جداگانه نصب کنید که کمی مضحک است. در غیر این صورت ، Yoast SEO شما را با تبلیغات در سراسر داشبورد بمباران می کند.

Slow WordPress Plugins

 

4. رنک مث در مقابل یوست - طرحواره

طرحواره دلیل بزرگی برای استفاده از رنک مث است.

آنها دارای 18 نوع طرحواره مختلف از جمله مرور ، سوالات متداول ، ویدئو ، دستور العمل و طرح دوره هستند. هنگام استفاده از ویدیو ، آنها به طور خودکار طرح واره را اضافه می کنند و هنگام بهینه سازی محتوا ، کار را کاهش می دهند.

برای افزودن طرحواره با استفاده از رنک مث ، یک صفحه را ویرایش کرده و به قسمت رتبه بندی ریاضی پایین بروید. یک بخش طرحواره را مشاهده می کنید که شامل طرحواره اضافه شده به طور خودکار (به عنوان مثال مقاله ، فیلم و غیره) و همچنین گزینه ای برای ایجاد نشانه گذاری طرح خود است. داده های طرح خود را انتخاب کنید ، داده های مورد نیاز را پر کنید و منتظر بمانید تا Google طرح را در نتایج جستجو نشان دهد. نیازی به افزونه طرحواره اضافی نیست.

Rank-Math-Schema

 

5. رنک مث در مقابل یوست - SEO SEO

رنک مث به طور خودکار ویژگی های alt را به تصاویر اضافه می کند.

این یک صرفه جویی بزرگ در زمان است زیرا هسته وردپرس اضافه کردن متن alt به صورت خودکار را متوقف کرده و شما مجبور شدید از یک افزونه SEO جداگانه برای تصویر استفاده کنید (یا همه ویژگی های alt تصویر را به صورت دستی اضافه کنید).

با رنک مث ، می توانید از نام فایل ها برای ویژگی های تصویر alt استفاده کنید. بنابراین تا زمانی که تصاویر را قبل از بارگذاری در وردپرس برچسب گذاری می کنید ، نام فایل نیز به عنوان ویژگی alt استفاده می شود.

این بدان معناست که کار اضافه کردن متن alt به صورت دستی و یک افزونه کمتر در سایت شما انجام می شود.

Rank-Math-Image-SEO

 

6. رنک مث در مقابل یوست - تجزیه و تحلیل

نسخه Rank Math’s Pro شامل تجزیه و تحلیلهایی است که از کنسول جستجوی Google استخراج شده است.

اینها شامل فلش های قرمز و سبز هستند تا نشان دهند که آیا معیارهای پست در طول زمان افزایش (یا کاهش یافته است). کنسول جستجوی Google دارای این پیکان های جذاب نیست و همچنین نمودار موقعیتی برای نمایش اجمالی از سابقه رتبه بندی محتوای شما ندارد. رنک مث بسیار آسان می کند تا ببینید آیا محتوای شما در یک دوره زمانی بهتر (یا بدتر) بوده است.

در سمت پایین ، تجزیه و تحلیل رنک مث کد بیشتری به سایت شما اضافه می کند.

Rank-Math-Search-Analytics-Keywords

 

7. رنک مث در مقابل یوست - تغییر مسیر مدیر

برای دریافت مدیر تغییر مسیر ، باید Yoast SEO Premium را خریداری کنید ، اما با رنک مث رایگان است.

در واقع ، وقتی داده های Yoast را به رنک مث وارد می کنید (هنگام تعویض افزونه ها) ، رنک مث به شما این امکان را می دهد که تغییر مسیرهای خود را به افزونه خود وارد کنید. باز هم ، افزونه های کمتری در سایت شما وجود دارد. و درست مانند Yoast Premium ، Rank Math می تواند هنگام تغییر URL ها به طور خودکار تغییر مسیر ایجاد کند.

Rank-Math-Auto-Post-Redirect

 

8. رنک مث در مقابل یوست - بهینه سازی رسانه های اجتماعی

Rank Math و Yoast به شما امکان می دهند محتوا را برای رسانه های اجتماعی بهینه کنید ، اما بسیاری از مردم این کار را نمی کنند و من می خواهم مطمئن شوم که شما این کار را انجام می دهید.

به طور خلاصه ، وقتی محتوای شما در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود ، این باعث می شود تصویر به درستی قالب بندی شود (اگرچه می توانید عنوان/توضیحات را برای شبکه های اجتماعی خاص نیز سفارشی کنید).

برای انجام این کار ، یک پست را ویرایش کنید و به قسمت Yoast یا Rank Math بروید ، سپس روی برگه "اجتماعی" کلیک کنید. این به شما امکان می دهد یک گرافیک سفارشی برای پیکسل های فیس بوک (1200 6 630 پیکسل) و توییتر (1014 10 1024 پیکسل) بارگذاری کنید. حالا ، وقتی کسی آن پست را در فیس بوک یا توییتر به اشتراک می گذارد ، زیبا تر به نظر می رسد.

Rank-Math-Social-Media-Optimization

 

9. رنک مث در مقابل Yoast - پیشنهادات تکمیل خودکار Google

هنگام وارد کردن یک کلمه کلیدی فوکوس در رنک مث ، به شما پیشنهاد کلمات کلیدی را مستقیماً از Google Autocomplete می دهد.

این یک ویژگی کوچک است ، اما از انجام این کار به صورت دستی صرفه جویی می کند. مهمتر از همه ، احتمالاً noobs را از انتخاب کورکورانه کلمات کلیدی نجات می دهد. همچنین تأکید می کند که تکمیل خودکار Google هنوز یکی از بهترین مکان ها برای یافتن کلمات کلیدی است (و همچنین همان چیزی است که من تا به امروز از آن استفاده می کنم).

Rank-Math-Google-Autocomplete-Keyword-Suggestions

 

10. رنک مث در مقابل یوست - تجزیه و تحلیل محتوا

رنک مث و یوست تحلیل محتوایی مشابهی دارند.

اما یک تفاوت کلیدی وجود دارد: رنک مث استفاده از جدول مطالب را توصیه می کند. من هنوز نمی توانم باور کنم که چند وبلاگ نویس این بیش از 3000 مقاله کلمه ای می نویسند و از فهرست مطالب استفاده نمی کنند.

سوار شو!

من از طراحم خواستم چند رنگ پس زمینه در CSS ایجاد کند و HTML ای را که در هر پست اضافه می کنم (که می توانید در GitHub پیدا کنید) به من ارائه دهد. علاوه بر بهبود ناوبری کاربر ، این امکان را به افراد می دهد تا به بخشهای خاصی از پست پیوند دهند که همچنین می تواند به شما در پیوندهای سریع به Google دسترسی پیدا کند.

مراقب افزونه های فهرست مطالب باشید زیرا بسیاری به شما اجازه نمی دهند از لنگرهای نامگذاری شده استفاده کنید.

Rank-Math-Content-Analysis

 

11. رنک مث در مقابل یوست - کلید واژه های چندگانه

مانند Yoast Premium ، رنک مث به شما امکان می دهد چندین کلمه کلیدی تمرکز را تنظیم کنید.

اما ، در اینجا یک سلب مسئولیت بزرگ وجود دارد: بهینه سازی چند کلمه کلیدی همیشه خوب (و نه ممکن) نیست. ممکن است متوجه شوید که کلمات کلیدی را تزریق کرده و محتوا را اسپم جلوه می دهید. در عوض ، سعی کنید قطعات (کلمات کلیدی ، جداگانه) هر عبارت را در مهمترین مکانهای محتوای خود بپاشید. مطمئن شوید که هر کلمه کلیدی به طور مستقیم (اغلب مترادف) با کلمه کلیدی اصلی شما مرتبط است.

دقیقاً به همین دلیل است که من از این ویژگی استفاده نمی کنم. اکثر کلمات کلیدی ثانویه من شامل تاریخ (به عنوان مثال Yoast در مقابل رنک مث 2020) است که در آن من به سادگی سال جاری را در عنوان SEO + عنوان پست خود قرار می دهم.

Multiple-Keywords

 

12. رنک مث در مقابل یوست - نظرسنجی فیس بوک

من یک نظرسنجی/گفتگو در مورد رنک مث در مقابل یوست جمع آوری کردم و برنده تعجب آور نیست.

افزونه رتبه بندی SEO SEO پلاگین گروه فیس بوک بسیار مفید است.

مدیران جامعه آنها بسیار پاسخگو هستند و می توانید از آنها هر چیزی بخواهید. من می توانم بگویم که گروه فیس بوک بسیار مفیدتر از پشتیبانی شما از Yoast Premium است ، که من شنیده ام آنها به شما پاسخ های محتاطانه می دهند و شما را به وبلاگ های سایت Yoast ارجاع می دهند.

رنک مث معمولاً پلاگین شماره 1 SEO در نظرسنجی های فیس بوک است (برای بزرگنمایی روی تصاویر کوچک کلیک کنید). تنها استثنا SEOPress است زیرا رنک مث می تواند مشکلات سازگاری با Oxygen Builder را داشته باشد.

Rank Math vs Yoast - Optimization Plugin

Yoast-SEO-vs-Rank-Math-Poll

 

13. رنک مث در مقابل Yoast SEO Premium

Yoast (و Yoast Premium) ویژگی های غیر ضروری زیادی دارد.

من شخصاً فکر می کنم تجزیه و تحلیل خوانایی ، پیشنهادات پیوند داخلی یا حتی پشتیبانی آنها حتی در افزونه ارزش ندارد. تجزیه و تحلیل خوانایی و پیوندهای داخلی برای افرادی است که احتمالاً در ابتدا SEO را نمی شناسند. بسیاری از ما به افزونه ای احتیاج نداریم که به ما بگوید از پیوندهای داخلی استفاده کنیم ، چه برسد به اینکه چقدر خوب می نویسیم. افزونه نمی تواند این کار را انجام دهد.

14. چراغ سبز اهمیتی ندارد (زیاد)

من شخصاً از تحلیل محتوای Yoast یا Rank Math استفاده نمی کنم.

اگر چیزی درباره SEO می دانید ، باید کلمه کلیدی خود را در عنوان SEO ، توضیحات متا ، URL ، عنوان پست و چند بار در قسمت محتوا قرار دهید. شما می دانید که یک عنوان SEO جذاب ، محدودیت کاراکترها و نوشتن مطالب عمیق با گرافیک و فیلم های زیبا بنویسید.

گاهی اوقات ، عنوان SEO من نیازی به یک عدد یا کلمه قدرتمند ندارد. گاهی اوقات ، جملات من طولانی تر از آن چیزی است که باید باشد. مشکلی نیست. اکثر توصیه ها نیت خوبی دارند و می توانند کمک کننده باشند ، اما موارد بسیاری وجود دارد که به طور کامل لازم نیست همه چراغ ها را 100٪ سبز کنید.

چراغ سبز همیشه به معنای رتبه بندی بالاتر نیست.

15. تغییر از Yoast به رنک مث

فقط این کار را انجام دهید ، خوشحال می شوید که این کار را انجام داده اید.

من در ابتدا نگران تغییر افزونه های SEO بودم زیرا حدود 90٪ از ترافیک من از Google است و می ترسیدم که مشکلی پیش بیاید. اما جادوگر تنظیم Rank Math نمی تواند روند را آسان کند و همه چیز بسیار روان پیش رفت.

مرحله 1: رنک مث را از منوی افزونه ها یا وب سایت آنها بارگیری کنید

Rank-Math-SEO-Plugin

مرحله 2: برای رنک مث ثبت نام کنید و حساب خود را وصل کنید

Connect-Rank-Math-Account

مرحله 3: شروع به شروع جادوگر رنک مث

Rank-Math-Start-Wizard

مرحله 4: وارد کردن داده ها از Yoast (و در صورت نیاز تغییر مسیرها)

Import-Yoast-Settings-To-Rank-Math

مرحله 5: تنظیمات اساسی را پیکربندی کنید

نویسنده : سئو
725 مشاهده
تاریخ ارسال : جمعه 02 / 07 / 1400
ساعت ارسال : 0:3
ای دی : 65
ناشر (فارسی) : آموزش لینکسازی آف پیج و سئو و بهینه سازی سایت - دوین نت
ناشر (انگلیسی) : wardownloads

تبلیغات شما
ناحیه کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
آمار سایت
آمار مطالب
کل مطالب : 109
کل نظرات : 0
آمار کاربران
افراد آنلاین : 4
تعداد اعضا : 0

کاربران آنلاین

آمار بازدید
بازدید امروز : 104
باردید دیروز : 183
گوگل امروز : 0
گوگل دیروز : 0
بازدید هفته : 287
بازدید ماه : 7,854
بازدید سال : 77,212
بازدید کلی : 248,563
خبرنامه
براي اطلاع از آپدیت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

کدهای اختصاصی
آموزش طراحی و سئو سایت - دوین نت آموزش طراحی و سئو و بهینه سازی سایت - دوین نت بک لینک رایگان - لینکسازی - سئو آف پیج
ارسال نظر
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

تمام حقوق مطالب برای آموزش لینکسازی آف پیج و سئو و بهینه سازی سایت - دوین نت محفوظ می باشد. ترجمه قالب توسط: رایتم : مرجع وبمستران ایرانی