5
Best posts
لیست 350 فروم خارجی برای لینک سازیلیست 350 فروم خارجی برای لینک سازی خرید زمین ویلا در گیلانخرید زمین ویلا در گیلان افزونه های پر فروش اما نمایشی افزونه های پر فروش اما نمایشی افزایش سرعت سایت افزایش سرعت سایت در انتخاب رنگ دقت کنید در انتخاب رنگ دقت کنید ویروس توتالویروس توتال حل مشکل اینماد حل مشکل اینماد مالور کریپتو جکینگمالور کریپتو جکینگ رقابت کنیم نه تخریبرقابت کنیم نه تخریب دانلود سریال جزیره با لینک مستقیم (رایگان) تمام قسمت هادانلود سریال جزیره با لینک مستقیم (رایگان) تمام قسمت ها
Advertise In wardownloads
تبلیغات شما تبلیغات شما
آموزش رایگان ارز دیجیتال
آموزش رایگان ارز دیجیتال

آموزش رایگان ارز دیجیتال

تحلیل ارز های دیجیتال

اگر خیلی صریح و ساده بخواهم ارز دیجیتال را برای شما آموزش دهم باید بر روی فرایند و ساز و کار این فناوری نوپدید و انقلابی دست بگذارم و فقط و فقط راجع به فرایند عمل آن توضیح بدهم تا هر چه سریع تر و صد البته بهتر شما را آماده ی ورود به عرصه ی ارز دیجیتال کنم.


ارز دیجیتال چیست؟

کریپتوکارنسی یا ارز دیجیتال در واقع نوعی سیستم انتقال وجه است و شاید از این نظر باشد که به نوعی پول و ارز دیجیتال نام گرفته است اما تفاوت اصلی و متمایز کننده ی ارز دیجیتال از دیگر واحدهای مالی نحوه ی تولید، روش انتقال و شکل ظاهری آن است. ارز دیجیتال برخلاف دلار و یورو و ریال و سایر پول های فیات توسط بانک ها و دولت ها تولید نمی شود. روش انتقال تمامی ارز های دیجیتال الکترونیکی است و به طور کلی پول فیزیکی و قابل رویت نیست.
بستر تولید و تکثیر ارز دیجیتال (رمز ارز ها) نه در سیستم های مالی و موسسات و بانک ها که در داخل دفتر کلی که حالت توزیع شده دارد ثبت و رمزگذاری می شود.


اما دفتر کل توزیع شده در ارز های دیجیتال به چه معناست؟

حق دارید من هم اولین بار نفهمیدم به چه معناست چرا که واژه ای تخصصی در علم حسابداری است. اگر به زبانی که خودم مفهوم دفترکل توزیع شده را درک کردم برای شما بنویسم باید گفت دفتر کل محلی است که در آن تمامی اطلاعات مالی اعم از حساب ها و بدهی ها و اعتبارات کاربرانش ثبت می شود تا در زمان معینی برای کنترل و رسیدگی به امورمالی از آن استفاده شود اما توزیع شده چه می شود؟
دفتر کل توزیع شده محل و پایگاه داده و ثبت اطلاعات است که به وسیله  تک تک افرادی که در آن مشارکت دارند به روزرسانی و نگهداری می شود.
این نظارت و کنترل همگانی امکان دست بردن و حذف یا افزودن اطلاعات توسط فرد خاصی را از بین می برد و به دنبال این نظارت و مراقبت سخت گیرانه و کم خطا امنیت دفترکل به حد قابل توجهی بالا می رود. پس یکی از تفاوت های اصلی ارز دیجیتال یعنی غیر متمرکز بودن و همگانی بودن آن که به سایر ارزها و پول های رایج  برتری دارد در نحوه ی ثبت و ضبط اطلاعات مالی داخل دفتر کل است.
این ساختار پویا و منحصر به فرد هزینه نگهداری کمتری در قیاس با دفتر کل های رایج بانک ها و موسسات مالی دارد چرا که توسط خود سرمایه گذارانش نگهداری و ثبت و ضبط می شود؛ هم چنین از آن جایی که شخص سومی از بیرون بر آن کنترل و نظارتی ندارد امکان خطا و تقلب و کسری در آن کمتر است.


مزایای ارز دیجیتال نسبت به بازارهای مالی سنتی

من صادقانه و بدون بزرگ نمایی با شما حرف میزنم باور بفرمایید
واسطه ها یا همان دلال های خودمان در هر عرصه ای باید فکری به حال خودشان کنند، این در کشورهای صاحب تکنولوژی دهه ها است که تثبیت شده و در ایران هم از این تغییرناگزیریم. ارزهای دیجیتال که مهم ترین مزیت شان کوتاه کردن دست واسطه ها و شخص های سوم از عرصه تبادلات و معاملات شان بوده این نوید را داده اند که دیگر عمر دلالی و زالو صفتی در عرصه ی مبادلات تمام شده است.
شما برای فعالیت در عرصه ارزهای دیجیتال باید یاد بگیرید، سرمایه گذاری کنید و صبور باشید و این سه ویژگی دقیقا مخالف با شغل شریف واسطه گری است.
پس اگر به صورت فهرست وار و دسته بندی شده بخواهیم مزایای ارزهای دیجیتال را عنوان کنیم باید گفت:

 

  1.  بازار ارز دیجیتال جای رشد بسیار زیادی دارد.
  2. شما از روش های متنوعی امکان سودآوری دارید( خرید و فروش ارز دیجیتال، استخراج ارز دیجیتال، سرویس دهی )
  3. سرمایه گذاری در زمینه خدمات رسانی ارز دیجیتال مانند ایجاد صرافی ها و کیف پول های خرید و فروش، دستگاه های خودپرداز ارز دیجیتال و خدمات موبایلی و تحت وب ارز دیجیتال.


از کجا می توانم بیت کوین بخرم؟

اگرتا اینجا مقاله را با دقت و توجه زیادی خوانده باشید حتما خاطرتان هست در جایی از کلمه صبر استفاده کردم.
گفتم صبور بودن لازمه سرمایه گذاری و فعالیت در بازار ارز دیجیتال و بیت کوین است، در اینجا باید جمله ام را تکمیل کنم؛ صبور بودن نه تنها لازمه ی سرمایه گذاری و فعالیت در بازار ارز دیجیتال است بلکه قبل از ورود به این بازار هم باید صبور باشیو و از عجله بپرهیزید.
بازار ارز دیجیتال در کنار ویژگی های مثبتی که برای آن  نام بردیم چند ویژگی منفی هم دارد که اگر به درستی مدیریت نشود می تواند خطرناک هم باشد.
در این بازار شما نوسان و بالا پایین شدن لحظه ای قیمت ارز را با گوشت و پوستتان حس می کنید(نوسان نگو، مردن و زنده شدن است)
این بازار بی اندازه تکنیکی است و به زبان عامیانه تر یلخی و الله بختکی نمی توان در آن سود کسب کرد و دوام آورد.
امکان اشتباه و فراموش کاری در آن وجود ندارد و اگر فردی بی برنامه و فراموش کارید فکر سرمایه گذاری در این بازار را از سرتان هم بیرون کنید. ما در مجموعه سی سی پست به طور خاص آموزش تحلیل بیت کوین را به صورت لحظه ای و با تحلیل ارز های دیجیتال به صورت رایگان به شما هم میهنان عرضه خواهیم داشت.ادعای حفاظت صد در صدی ارزهای دیجیتال از هویت و دارایی های ما تا چقدر درست است؟

واژه ی کریپتوکارنسی به معنای حفاظت اطلاعات در برابر هکرهاست و خود به بهترین شکل پاسخ این سوال را می دهد.
در واقع کریپوکارنسی تکنیک و تاکتیکی دیجیتال برای مقابله با هکرها در جهت حفظ اطلاعات و هویت افراد حقیقی و حقوقی است.
درنتیجه اینکه اطلاعات و هویت ما در بازار رمز ارزها کاملا محرمانه و محافظت شده است را قویا باید تایید کرد.
ارز دیجیتال در حقیقت یکی از چندین قابلیت کریپتوکارنسی است و این تکنیک و پدیده در حوزه های اسناد حقوقی، اسناد دولتی، پیام رسان ها و هر حوزه ای که حفظ اطلاعات و هویت افراد مهم ترین رکن آن است حضور دارد.


زنجیره بلوکی یا بلاکچین چیست؟

آن صحبت های حذف واسطه ها و دفتر کل توزیع شده را دوباره داخل ذهن تان مرور کنید.
در سیستم مالی سنتی بانک ها و موسسات مالی زیر مجموعه آن ها واسطه ما برای انجام تراکنش و جا به جایی مالی هستند اما بلاکچین امکان این را به فروشندگان و خریداران یا همان ارسال کنندگان و دریافت کنندگان رمزارز می دهد که یه صورت مستقیم و بدون واسطه و شخص سوم با هم معامله کنند که به زبان رایج بازار ارز دیجیتال  این نوع تراکنش را (همتا به همتا) می نامند.
بلاکچین جدای از اینکه نقش واسطه ها را از میان برده طی فرایندی بی نهایت جذاب که توضیح خواهیم داد امنیت شبکه ارز دیجیتال را هم افزایش می دهد.
بلاکچین از رمزنگاری برای ایجاد امنیت و شفافیت در تراکنش ها استفاده می کند به این صورت که تمامی تراکنش ها و معاملات در دفتر کل توزیع شده ای که پیش از این گفتیم توسط خود اعضای شبکه ثبت می شود.
از آن جایی که تمامی اعضا از ریزترین جزییات تراکنش ها و رمزارزهای موجود اطلاع دارند امکان تقلب و از دست رفتن امنیت در آن در حد صفر است.
این دفتر کل در واقع زنجیره ای از کامپیوترها و رایانه هایی است که اعضای شبکه پشت آن ها نشسته اند و درستی تراکنش های انجام شده را تایید و سپس در بلاکچین ثبت می کنند.


 چرایی امنیت بلاکچین؟

اگر فقط یکی از اعضای شبکه برای کسب سود بیشتر یا اخلال در عملکرد شبکه زنجیره ای  اقدام به تغییر بلوکی بکند همه ی اعضا این حرکت را میبینند و اجازه ی اخلال و تقلب را به او نمی دهند و بلاک تقلبی حذف می شود( دقیقا شبیه مسافران کشتی عمل می کنند).

 

 

نویسنده : سئو
329 مشاهده
تاریخ ارسال : چهار شنبه 30 / 04 / 1400
ساعت ارسال : 11:47
ای دی : 48
ناشر (فارسی) : آموزش لینکسازی آف پیج و سئو و بهینه سازی سایت - دوین نت
ناشر (انگلیسی) : wardownloads

تبلیغات شما
ناحیه کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
آمار سایت
آمار مطالب
کل مطالب : 110
کل نظرات : 0
آمار کاربران
افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا : 0

کاربران آنلاین

آمار بازدید
بازدید امروز : 689
باردید دیروز : 637
گوگل امروز : 0
گوگل دیروز : 1
بازدید هفته : 2,235
بازدید ماه : 3,122
بازدید سال : 80,933
بازدید کلی : 252,284
خبرنامه
براي اطلاع از آپدیت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

کدهای اختصاصی
آموزش طراحی و سئو سایت - دوین نت آموزش طراحی و سئو و بهینه سازی سایت - دوین نت بک لینک رایگان - لینکسازی - سئو آف پیج
ارسال نظر
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

تمام حقوق مطالب برای آموزش لینکسازی آف پیج و سئو و بهینه سازی سایت - دوین نت محفوظ می باشد. ترجمه قالب توسط: رایتم : مرجع وبمستران ایرانی