خرید کتاب های ترم اول پزشکی

آسیب شناسی رابینز
آناتومی گری
آناتومی بالینی اسنل
فیزیولوژی گایتون
فیزیولوژی برن و لوی
فیزیولوژی گانونگ
ایمونولوژی وجگانی
کتاب ایمونولوژی پایه ابوالعباس
انگل‌شناسی مارکل
کتاب بافت شناسی جان کوئیرا
بافت شناسی سلیمانی راد
جنین شناسی پزشکی لانگمن
بیوشیمی مصور هارپر
بیوشیمی دولین
اصول بیوشیمی لنینجر
میکروب شناسی پزشکی جاوتز
میکروب شناسی مورای
ویروس شناسی پزشکی زینسر
اصول ژنتیک پزشکی امری
ژنتیک پزشکی کانر
فیزیک پزشکی عقابیان
فیزیک پزشکی کامرون
کتاب جامع بهداشت عمومی
اپیدمیولوژی گوردیس
اصول تعذیه رابینسون
GBS تغذیه
قارچ شناسی ABS
کتاب Medical Terminology

یه مطلب جالب پیدا کردم گفتم اینجا بزارم شاید یکی فهمید مرد پزشکی نیست شاید هم یکی علاقمند شد

سلاااااااام به همه!!طبق درخواست دوستان از کتابهای دوست داشتنی ام!!!عکس گرفتم که ببینین چیارو میخونیم!البت ترم یک یکم عمومی هاش زیاده!اینها دروس ترم یک دانشگاه اصفهانه و بقیه جاها یکم متفاوته!و نکته آخر هم اینکه فقط همینها نیس!بلکه به غیر از این کتابها یه عاااالمه جزوه هم هست که باید زحمت کشید و خوند!!خیلی هم عالیه!!!
خب اولین و مهم ترین کتاب!توی این کتاب تقریبا اغلب مطالب کتاب های زیست دبیرستان رو در یه سطح بالاتر میخونیم.از بافت پوششی شروع میشه و میره تا بافت همبند و چربی و غضروف و عضله و عصبی و....!
خب حدس زدین چیه؟؟بله این شما و این کتاب بافت شناسی جان کوئیرا!!

دومین کتاب مهم ترم یک:توی این کتاب جنبه های زیستی و بالینی شیمی رو میخونیم.از آب و مطالب پی هاش و تامپون(بافر) گرفته تا کربوهیدرات ها و لیپیدها و آنزیم ها و پروتئینها و اسیدهای نوکلئیک!یکم سخته ولی خب شیرینی خودشم داره!و همین امروز امتحانشو دادیم!بله اینم بیوشیمی هارپر:

سومین کتاب که یکم ازش بدم میاد(فقط یکم) مربوط به درسیه که هیچ دانشگاهی غیر اصفهان به پزشکی هاش ارائه نمیکنه!!مطالبی که توی این درس بهش میپردازیم تقریبا همون مباحث همانند سازی دی ان ای و رونویسی و ترجمه و این حرفاست اما یکم پیشرفته تر!!خلاصه اگه دانشگاه اصفهان قبول شدین درخدمتتون هست!!بله اینم کتاب آنالیز ژن و ژنوم مربوط به درس بیولوژی مولکولی!:

چهارمین کتاب به مباحث بهداشت و سلامت میپردازه!موضوعاتش متنوعه و از حوصله این پست خارجه!بله دیگه مشخصه چه کتابی رو میگم!اینم کلیات خدمات بهداشتی:

رسیدیم به دروس عمومی!اولین کتابش یه زبان انگلیسی میپردازه!چی؟؟توضیح میخواین؟؟؟...ای بابا!!!

دومین کتاب عمومی فارسی عمومیه که خیلی دوستش داشتم!

آخرین کتاب هم اندیشه اسلامی1 هست!اینم خوب بود!یه سری استدلال درباره اثبات وجود خدا و معاد و...داشت،در کل بهتر و دوست داشتنی تر از دین و زندگیهاس!

امیدوارم از این پست خوشتون اومده باشه!بازم باید عرض کنم برای همین درسها و همچنین درس فیزیک پزشکی کلی جزوه میخونیم!!
ترم بعد هم همچین پستی میذارم و کتاب های ترم2 رو خدمتتون معرفی میکنم!
موفق و امیدوار باشین!!

تعداد واحد های ارائه شده برای رشته پزشکی از 209 تا 300 واحد متغییر میباشد. این رشته دارای 4 دوره علوم پایه، فیزیوپاتولوژی، کارآموزی بالینی و کارورزی بالینی میباشد که گذراندن تمامی این دوره ها حدود 7 سال زمان میبرد. البته برای گرفتن تخصص در رشته های شاخه پزشکی 2 تا 3 سال دیگر زمان لازم است. رشه پزشکی یکی از پر متقاضی ترین رشته های کنکور سراسری در انتخاب رشته میباشد که داوطلبان برای قبولی در این رشته به رقابت می پردازند.

منبع: کتاب روز