5
Best posts
لیست 350 فروم خارجی برای لینک سازیلیست 350 فروم خارجی برای لینک سازی خرید زمین ویلا در گیلانخرید زمین ویلا در گیلان افزونه های پر فروش اما نمایشی افزونه های پر فروش اما نمایشی افزایش سرعت سایت افزایش سرعت سایت در انتخاب رنگ دقت کنید در انتخاب رنگ دقت کنید ویروس توتالویروس توتال حل مشکل اینماد حل مشکل اینماد مالور کریپتو جکینگمالور کریپتو جکینگ رقابت کنیم نه تخریبرقابت کنیم نه تخریب دانلود سریال جزیره با لینک مستقیم (رایگان) تمام قسمت هادانلود سریال جزیره با لینک مستقیم (رایگان) تمام قسمت ها
Advertise In wardownloads
تبلیغات شما تبلیغات شما
راه اندازی مزرعه میوه در کانادا
راه اندازی مزرعه میوه در کانادا

راه‌اندازی مزرعه میوه در کانادا

راه‌اندازی مزرعه میوه در کانادا یکی از گزینه های مورد نظر کسانی است که قصد راه‌اندازی یک کسب و کار در کانادا را دارند. با ما همراه باشید تا شما را با راه‌اندازی این کسب و کار در شهر همیلتون آشنا کنیم.

شرایط اصلی شهر همیلتون کانادا برای راه‌اندازی مزرعه میوه

 1. اطمینان از این که همیلتون یک جامعه آماده سرمایه گذاری است: این استراتژی مرتبط با تامین اراضی است.
 2. شناسایی بخشها و بازارهای کلیدی هدف: برنامه ای با هدف بررسی سرمایه گذاری محلی و بین المللی در بخشها و بازارهای هدف پیشنهاد شده است. اهداف و شرکتهای اصلی هر یک از بخشهای هدف برای "پیگیری آسان" مقامات و کارکنان شهر مشخص شده اند.
 3. بازار همیلتون برای سرمایه گذاری: این استراتژی مواد و ابتکارات اصلی بازاریابی را که همیلتون برای تحقق هدف افزایش سرمایه گذاری مستقیم خارجی لازم دارد، مشخص می کند.
 4. پیگیری، کار و تامین سرمایه گذاری: استراتژی در سطح بالایی ارزیابی می شود. اقدامات فعلی شهر برای تضمین نظارت بر تحقیقات سرمایه گذاری به موقع و سریع هستند.
 5. خدمات پس از فروش: این استراتژی اهمیت مدیریت روابط با شرکت های موجود را برای اطمینان از کمک آنها در جذب مشاغل جدید به رسمیت می شناسد.

نقاط قوت شهر همیلتون کانادا برای راه‌اندازی مزرعه میوه

شهر همیلتون از مجموعه متنوعی از بخشها و صنایع، از جمله بخش تولید پیشرفته، و بخشها و صنایع مختلف پشتیبانی/ارتباطی (به عنوان مثال جابجایی کالا، تجارت کشاورزی، بهداشت و درمان) پشتیبانی می کند.

در سال 2012، آمار کانادا تخمین زد که نزدیک به 300 تجارت در بخش علوم زندگی در منطقه همیلتون مشغول به فعالیت بوده اند. همیلتون با توجه به نقاط قوت در بخش علوم زندگی و تمامی شرایط اساسی بخش صنعت، فرصت های فوق‌العاده ای در اختیار دارد.

قابلیت های نهادی دانشگاه مک مستر، پارک نوآوری مک مستر، مراقبت های بهداشتی سنت جوزف و علوم زندگی همیلتون کاتالیزورهای خوبی در این صنعت هستند.

در این بخش تنوع بالاست و شامل رشته های زیر می باشد: بیوتکنولوژی- کشاورزی- داروسازی- تکنولوژی زیست پزشکی- تکنولوژی سیستم های زندگی- حرکت شناسی، مواد مغذی، آرایشی بهداشتی، فرآوری مواد غذایی، زیست محیطی، دستگاه های زیست پزشکی، انفورماتیک و مدیریت بهداشت، و سازمان ها و موسسات که بیشتر تلاش خود را به مراحل مختلف تحقیق، توسعه، انتقال فناوری و تجاری سازی اختصاص می دهند.

فرصت های تجارت کشاورزی و فرآوری مواد غذایی در همیلتون کانادا

مطالعه ای در سال 2014 نشان داد که مشاغل کشاورزی سالانه 900 میلیون دلار فعالیت اقتصادی برای اقتصاد شهر همیلتون ایجاد می کنند. علاوه بر این، تناژ کشاورزی حمل شده از طریق بندر همیلتون بین سالهای 2008 و 2012 دو برابر شده و به بیش از 1.6 میلیون تن رسیده است. از سال 2013، محصولات کشاورزی 16 درصد از صادرات و واردات به داخل و خارج از بندر را تشکیل داده، در حالی که این میزان در سال 2009 کمتر از 10 درصد بود. این روند و برنامه بلند مدت حفظ کشاورزی یک جزء کلیدی برای تامین مواد اولیه و مواد تشکیل دهنده خوشه فرآوری مواد غذایی است. توصیه هایی که بعداً در این زمینه ارائه خواهد شد برای تکمیل و گسترش این دستورالعمل ها از دیدگاه سرمایه گذاری مستقیم خارجی ضروری هستند.

 • بخش ها و شرکت های متقاضی آب، یکی از حوزه های مورد توجه همیلتون است که دلیل آن نزدیکی به دریاچه انتاریو است. ایجاد ظرفیت کافی برای این حوزه مهم است. تمرکز فعلی این صنعت فرآوری / تولید غذا و نوشیدنی بوده است. این بخش یکی از اهداف اصلی استان است. انتاریو دومین حوزه قضایی فراوری مواد غذایی و نوشیدنی در آمریکای شمالی است. موقعیت استراتژیک همیلتون در انتاریو دسترسی به 450 میلیون مصرف کننده ثروتمند را از طریق قرارداد تجارت آزاد آمریکای شمالی فراهم می کند.
 • یکی از مزایای کانادا قیمت قند است که صنایع قنادی و نانوایی و نوشیدنی را به یک هدف بالقوه تبدیل کرده است (فررو در برنتفورد).
 • همیلتون همچنین نقاط قوت زیادی در صنعت فرآوری گوشت دارد. ادغام اخیر برگر کینگ و تیم هورتون نمونه بارز و نتیجه کاهش نرخ مالیات بر شرکت ها است که باید به عنوان یک مزیت رقابتی برای شرکت های مستقر در کانادا معرفی شود.
 • یکی از موضوعات مطرح شده این است که صنایع غذایی اغلب نیروی کار مهاجر را استخدام کرده و دسترسی به این منبع از جوامع مستقر در منطقه بزرگ تورنتو مزیت کلیدی برای همیلتون محسوب می شود.

فعالیت های همیلتون کانادا در رساتای راه‌اندازی مزرعه میوه

همیلتون بخشی از خوشه غذایی انتاریو است با سه شریک دولت استانی و فدرال، که سالانه در 3 یا 4 نمایشگاه غذایی برای بررسی و ایجاد ارتباط با نهادهای فوق شرکت می کند. هدف این مشارکت معرفی انتاریو به عنوان نقطه ورود به بازارهای آمریکای شمالی با هدف تمرکز بر شرکت های غذایی آمریکایی است که هدف آنها گسترش خدمات غذایی و تجارت خرده فروشی مواد غذایی در کاناداست.

همیلتون همچنین با وزارت کشاورزی و غذا و وزارت امور روستایی همکاری کرده و به دنبال راه هایی برای تبدیل انتاریو به مکانی بهتر برای تجارت، افزایش رقابت از طریق نوآوری و رشد بازار در داخل و خارج از کشور است.

 • خرید ابرو فود از Olivieri Pasta و خرید گروپو بیمبو از کانادا برد نشان می دهد که بخش کشاورزی و فرآوری مواد غذایی همیلتون اولویت سرمایه گذاری مستقیم خارجی است. موقعیت، در دسترس بودن زمین و نیروی کار ارزان و ماهر باعث جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی شده است.
 • شهر باید فعال بوده و با شرکتهای جغرافیایی مورد نظر مشارکت داشته باشد تا موفقیت های اخیر را نشان داده که به نوبه خود باعث افزایش سرمایه گذاری ها می شود.
 • حمایت بیشتر دولت از این بخش باید نتایج مثبتی به همراه داشته و به رشد شرکت های غذایی اروپا که قصد سرمایه گذاری در آمریکای شمالی دارند کمک کند.

حجم کلی سرمایه گذاری مستقیم خارجی در سطح جهانی و در کانادا در حال افزایش است و اکثرا به شکل صادرات، ادغام و تملک است. سرمایه گذاری مستقیم خارجی گرینفیلد رواج کمتری داشته، اما بهترین فرصت را برای پروژه های برجسته فراهم می کند. در حالی که ایالات متحده به احتمال زیاد همچنان بزرگترین شریک تجاری ما خواهد بود، تراز تجاری در حال تغییر به سمت اقتصادهای نوظهور در آسیا، آمریکای جنوبی، هند و دیگر کشور هاست.

ترکیب تجارت و سرمایه گذاری مستقیم خارجی نیز طی دهه گذشته بسیار تغییر کرده است، عمدتا به دلیل رشد سریع بخش انرژی و مواد معدنی. با این وجود، همیلتون موقعیت بسیار مناسبی برای رقابت در سایر عناصر سرمایه گذاری مستقیم خارجی دارد، از جمله تولید پیشرفته، تجارت کشاورزی و صنایع فرآوری مواد غذایی و "صنایع سبز" از جمله فناوری پاک و بازیافت.

جهت سرمایه گذاری در همیلتون باید قیمت دلار کانادا در تورنتو که مرکز استان انتاریو است را بدانید.

روند شهرنشینی و مزایای رقابتی قوی شهر همیلتون کانادا به یک فرصت مهم برای جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی تبدیل شده است. مرور استراتژی های سرمایه گذاری مستقیم خارجی در سایر جوامع رقیب و موفق نشان می دهد که این کشورها شیوه های خوبی از جمله تمرکز قوی بر حفظ و توسعه شرکت های موجود، مشارکت و همکاری، تمرکز بر مناطق و بخش های اصلی توسعه اقتصادی، بازاریابی گزاره ارزش منحصر به فرد و اطمینان از توانایی اداری برای تحقق برنامه ها داشته اند.

 

 

نویسنده : سئو
115 مشاهده
تاریخ ارسال : سه شنبه 25 / 05 / 1401
ساعت ارسال : 17:21
ای دی : 106
ناشر (فارسی) : آموزش لینکسازی آف پیج و سئو و بهینه سازی سایت - دوین نت
ناشر (انگلیسی) : wardownloads

تبلیغات شما
ناحیه کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
آمار سایت
آمار مطالب
کل مطالب : 109
کل نظرات : 0
آمار کاربران
افراد آنلاین : 2
تعداد اعضا : 0

کاربران آنلاین

آمار بازدید
بازدید امروز : 171
باردید دیروز : 183
گوگل امروز : 0
گوگل دیروز : 0
بازدید هفته : 354
بازدید ماه : 7,921
بازدید سال : 77,279
بازدید کلی : 248,630
خبرنامه
براي اطلاع از آپدیت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

کدهای اختصاصی
آموزش طراحی و سئو سایت - دوین نت آموزش طراحی و سئو و بهینه سازی سایت - دوین نت بک لینک رایگان - لینکسازی - سئو آف پیج
ارسال نظر
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

تمام حقوق مطالب برای آموزش لینکسازی آف پیج و سئو و بهینه سازی سایت - دوین نت محفوظ می باشد. ترجمه قالب توسط: رایتم : مرجع وبمستران ایرانی